Gratis verzending vanaf €50
Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
Gratis samples

Carolina Herrera
Good Girl Blush
eau de parfum spray

star-full star-full star-full star-full star-empty
3 reviews
  • Gratis verzending vanaf €50
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis samples bij je order
Geurclassificatie
Geurfamilie
Subfamilie
Geuringrediënten
Selecteer een inhoudsmaat (4)
Adviesprijs 213,00 - 10% Speciale prijs 191,99
Adviesprijs 159,34 - 10% Speciale prijs 142,99
Adviesprijs 124,04 - 10% Speciale prijs 111,99
Adviesprijs 85,31 - 10% Speciale prijs 76,99

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving

Stap in de wereld van Good Girl Blush van Carolina Herrera - een sprankelende mix van bloemige frisheid en contrasterende ambernoten die je zintuigen prikkelen en je hart sneller doen kloppen. Maar het wordt nog beter! De flacon is gevormd als een stiletto in poederroze, waardoor het niet alleen een geweldig parfum is, maar ook een iconische decoratie voor op je kaptafel.

Good Girl Blush is de perfecte belichaming van de moderne vrouw - met nuances en facetten die haar uniek maken. De geur heeft niet alleen de pastelkleurige pioenrozen, maar ook heerlijke tonen van amber, vanille, ylang-ylang en rozenwater. Deze combinatie creëert een sensuele en krachtige geur die je laat blozen van genot en je zelfvertrouwen een boost geeft. Probeer het nu en ontdek waarom Good Girl Blush van Carolina Herrera zo geliefd is bij vrouwen over de hele wereld.

Ook te vinden onder

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing

Draag dit prachtige parfum van Carolina Herrera op verschillende manieren:

1. Delicaat: Spray het parfum in een wolk en loop hier vervolgens doorheen.
2. Klassiek: Spray het parfum in de vorm van een V van de ene schouder naar de andere.
3. Uitgesproken: Spray het parfum op alle hartslagpunten; nek, pols, onderarmen en achter de oren.

Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, COUMARIN, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2).

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
4
star star star star star-empty
Gebaseerd op 3 reviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 reviews
1 ster
0 reviews
Bente Hooijschuur
star star star-empty star-empty star-empty
Ik heb mijn bestelling na twee maanden nog steeds niet binnen, ook reageren ze niet op mijn mail. Slechte klantenservice.
Bezig met laden...
Elouise
star star star star star
Zeer aangenaam, zomers, parfum. Blijft lang hangen. Body lotion ruikt net zoals het parfum. Trekt snel in. Perfecte levering!
Bezig met laden...
Andries
star star star star star
Très très bon parfum
Bezig met laden...