Gratis verzending vanaf €30
Gratis samples

Coach
Pure Platinum
100 ml Spray

100 ml Spray

Op voorraad, direct leverbaar

Levertijd 1-6 werkdagen

Een koele, aromatische frisheid die op de huid langzaam warmer en droger wordt. Houtachtig, met een licht kruidige gloed die de hele dag merkbaar blijft.
Cadeau bij aankoop

* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
  • Gratis verzending vanaf €30
  • 100 dagen retourtermijn
  • Voor 23:45 uur besteld, vandaag verstuurd
  • Gratis samples bij je bestelling

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving

Coach Pure Platinum opent koel en helder. Lavendel met sinaasappel en appel geeft een schoon, wakker begin — het soort frisheid dat je meteen herkent, zonder scherpe randen.

Van helder naar warm

Na een tijdje op de huid kantelt die opening. In het hart komt een rumakkoord op, omringd door mos en sinaasappelbloesem, wat de geur een zoetige en licht kruidige gloed geeft zonder dat hij zwaar wordt. Daaronder liggen cederhout en labdanum, met ambroxan dat het geheel droog en diep afmaakt. Die verschuiving — helder aan het begin, warm en droog daarna — bepaalt het karakter.

Aromatisch-houtachtig, voor elke dag

De opbouw is aromatisch-houtachtig met kruidige accenten. Dat maakt de geur even bruikbaar op een doordeweekse ochtend als later op de avond; hij vraagt geen speciale gelegenheid.

Bang dat een parfum in deze concentratie te nadrukkelijk wordt? Dat gebeurt hier niet. De geur blijft goed merkbaar op de huid, maar wordt ervaren als aangenaam aanwezig: hij vult geen ruimte, hij blijft dicht bij je.

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing

Verstuif op de droge huid, op warme plekken als hals en polsen. Houd bij het verstuiven wat afstand en laat de geur rustig intrekken zonder te wrijven.

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.