Gratis verzending vanaf €30
Gratis samples

Clarins
Eau Dynamisante
Eau de toilette Spray

star-full star-full star-full star-full star-fragment
28 reviews
Adviesprijs 37,00 * Speciale prijs 28,72
Adviesprijs 95,00 * Speciale prijs 93,10
* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
1 andere variant(en) - Toon deze varianten arrow-down Verberg deze varianten arrow-up
Een koele wolk citrus die je in één beweging wakker schudt. Sinaasappel, citroen en kruiden trekken over de huid, patchoeli houdt de geur warm op de achtergrond. Een klassieker uit 1987 die op zowel mannen- als vrouwenhuid thuis is.
Cadeau bij aankoop

* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Geurclassificatie
Geurfamilie
Subfamilie
Geuringrediënten
  • Gratis verzending vanaf €30
  • 100 dagen retourtermijn
  • Voor 23:45 uur besteld, vandaag verstuurd
  • Gratis samples bij je bestelling

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving

Sinds 1987 hoort deze rode flacon bij het vaste repertoire van Clarins: geen klassiek parfum, maar een verzorgende geurnevel die de huid opfrist en het hoofd meteen helderder maakt.

Het geurverloop

De opening is uitgesproken citrus: Amalfi-citroen en sinaasappel, gescherpt met petitgrain uit stengels en blad, koriander en karwijzaad. Daarna komt een aromatisch hart van rozemarijn, tijm, anjer en kardemom naar boven. In de basis blijft patchoeli hangen, die de frisheid aardt en de geur langer op de huid houdt. Parfumeur achter deze compositie: Jean-François Latty.

Wat er in de formule zit

  • Aloë vera en glycerine — houden vocht vast, zodat de huid na het verstuiven niet strak aanvoelt.
  • Ginsengwortel — het klassieke vitaliserende plantextract, dat de verkwikkende insteek van deze geur ondersteunt.
  • Citroentijm en paardenkastanje — plantextracten die de huid er steviger en frisser uit laten zien.

Voor wie draagt hij?

Twijfel je of zo'n citrusnevel te vrouwelijk of juist te mannelijk uitpakt: dat is precies waar deze geur nooit in valt. De kruidige kern en de patchoeli in de staart maken hem neutraal genoeg om door beide te worden gedragen — een van de redenen dat hij het al decennia uithoudt.

Wil je hem langer vasthouden, dan werkt hij goed in lagen met je andere verzorgingsproducten.

Fabrikant contact

CLARINS
5 Rue Ampère
95300 Pontoise
France
maxime.vanderlinden@clarins.nl

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing

Drie manieren om deze Eau de Soins te dragen:

  • Besprenkelen: giet een paar druppels in je handpalmen, verdeel over je hele lichaam en wrijf goed in.
  • Verstuiven: spray een kleine hoeveelheid in je handpalmen, wrijf je handen over elkaar zodat de aromatische geuren vrijkomen en adem diep in. Herhaal dit drie keer. Verstuif daarna royaal op je pulsatiepunten en/of kleding.
  • Vernevelen: leg er een fijne nevel overheen nadat je je parfum hebt opgedaan.
doelgroep arrow-right
doelgroep
Dames
consistentie arrow-right
consistentie
Vloeistof

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star
5
star star star star star-fragment
Gebaseerd op 28 reviews
5 sterren
26 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Marijke Bos
star star star star star
Erg blij mee precies waar ik op hoopte!
Bezig met laden...
Jl Caris
star star star star star
Had een spray besteld van Clarins Eau Dynamisante 200 ml. Op de bevestiging stond ook Clarins Eau Dynamisante 200ml Spray. Kreeg geen spray toegestuurd maar een navulling met trechter. HIerop gereageerd en het enige vroeg men het nummer van het flesje en dit zou doorgestuurd worden. Bij navraag Douglass parfumerie kwam ik pas erachter dat er geheel geen 200ml spray bestond van dit merk. De advertentie van Parfumerie.nl deugt niet voor dit merk. Zij hadden mij ook kunnen vermelden dat van de 200ml geen spray bestond. Nee ze sturen gewoon een navulling op en daarna ben je bedankt. Na één email dat zij dit zouden doorsturen kreeg ik verder totaal geen reactie meer. Zij hadden mij kunnen informeren dat er geen 200ml spray bestaat, dan had ik dit geweten. Slechte afhandeling en volgens de wet deugd deze advertentie niet, het is misleidend en men had dit bij de 200ml moeten vermelden dat dit geen spray is.
Bezig met laden...
Ellie Kemps
star star star star star
Heerlijk geurtje, ik word er blij van!!!!
Bezig met laden...
Daniel
star star star star star
Erg fijn product. Pakketje ook op tijd binnengekomen!
Bezig met laden...
C. Haagmans
star star star star star
Supergeur! Je ruikt het de hele dag. Blijft heerlijk om je heen hangen. Topper!!
Bezig met laden...
Erneste Mulder
star star star star star-empty
Geur is heerlijk maar blijft niet lang ‘hangen’
Bezig met laden...
Rita+Christoffels
star star star star star
Heerlijke frisse geur, verkwikkend. Blijft echter niet lan hangen...
Bezig met laden...
B van de Kamp
star star star star star
Heerlijk voor op warme dagen
Bezig met laden...
Caroline Toebosch
star star star star star
Alles Top!
Bezig met laden...
Cherene Kruger
star star star star star
Great fast service
Bezig met laden...