
Omschrijving
Diorshow Liquid Liner: de waterproof vloeibare eyeliner die de ogen ...
Diorshow Liquid Liner: de waterproof vloeibare eyeliner die de ogen sublimeert met intense kleuren in satijnen of parelmoeren finishes, of subtielere kleuren in een glinsterende finish, voor een transfer-proof resultaat gedurende 24 uur* lang. Dankzij de fijne, flexibele vilten punt wordt een precieze lijn tekenen heel eenvoudig.
- - 3 FINISHES: satijn, parelmoer en glinsterend
- - KLEUREN: 9
- - FIXATIE: waterproof
- - HUIDVERZORGING: verrijkt met korenbloemextract
* Instrumentele test met 25 personen.
Ook te vinden onder
Fabrikant contact
Parfums Christian Dior
33 Avenue Hoche
75008 Paris
France
www.dior.com/nl_nl/beauty/contact-parfum
Begin met het tekenen van een lijntje van de gewenste lengte vanaf de buitenste ooghoek. Maak de lijn compleet door vanaf het beginpunt een lijn naar de binnenste ooghoek te tekenen. Vul vervolgens de getekende lijn in.
De flexibele punt maakt het mogelijk om eenvoudig een nauwkeurige lijn te tekenen en de dikte aan te passen afhankelijk van de hoek en de druk die wordt uitgeoefend.