Gratis verzending vanaf €50
Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
Gratis samples

DIOR
Dior Vernis Nagellak

  • Gratis verzending vanaf €50
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis samples bij je order

Product niet meer leverbaar

Dit artikel is helaas niet meer verkrijgbaar. Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina om een ander product te vinden.

Jouw cadeau
Ontvang bij aankoop vanaf 95 euro aan Dior make-up een Dior pouch cadeau

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
Dior Vernis is de 1e nagellak van Dior die is verrijkt met bloemextract met een beschermende werking. Een superglanzende manicure voor een langhoudende couture kleur. De nieuwe formule van Dior Vernis is verrijkt met extracten van pioenroos en pistache en geeft de nagels een harmonieus gepigmenteerde kleur. De nagellak is nu nog meer couture dan ooit, geïnspireerd op de trends en de laatste creaties van la Maison Dior. Iconische rode nagellak 999, tijdloze nude nagellak of elegante roze nagellak: elke tint van de nagellak maakt van de manicure de onmisbare final touch voor elke outfit.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Parfums Christian Dior
33 Avenue Hoche
75008 Paris
France
www.dior.com/nl_nl/beauty/contact-parfum

Gebruiksaanwijzing arrow-right
Gebruiksaanwijzing

1. Breng een fijn laagje Base Coat Abricot aan.

2. Breng eerst een zeer fijn laagje Dior Vernis aan op het midden van de nagel en dan op de zijkanten. Breng vervolgens een tweede royaler laagje aan om de kleur intenser te maken.

3. Maximaliseer de glans met een laagje Top Coat Abricot of Gel Coat. Applicator: Met een soepel, lang, afgerond kwastje dat plat afgesneden is voor een ergonomie die voor een feilloze applicatie van de nagellak zorgt.

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.

DIOR Erkende Retailer