Gratis verzending vanaf €50
Voor 23:45 besteld, vandaag verstuurd
Gratis samples

Molton Brown
Sunlit Clementine & Vetiver
eau de toilette spray

Product niet meer leverbaar

Dit artikel is helaas niet meer verkrijgbaar. Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina om een ander product te vinden.

* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
* De adviesprijs is de prijs die een fabrikant of leverancier aanraadt voor een artikel
Geurclassificatie
Geurfamilie
Subfamilie
Geuringrediënten
  • Gratis verzending vanaf €50
  • 100 dagen retourtermijn
  • Gratis samples bij je order

Omschrijving

arrow-right
Omschrijving
Ervaar het gevoel van een eindeloze zomer met onze citrus Eau de Toilette. Zodra je het aanbrengt, word je meegevoerd naar glooiende heuvels vol zonovergoten citrusbomen. Het frisse aroma van sprankelende clementine en sappige mandarijn mengt zich met de zachte tonen van romige vijgenbladeren en geroosterde hazelnoot, en mondt uit in de aardse geuren van mos en rijke Bourbon vetiver. Een verfijnde, blijvende geur die elke dag voelt als de perfecte zomerdag.

Ook te vinden onder

Fabrikant contact

Molton Brown
6 Agar Street
WC2N 4HN London
Engeland
Regulatory.MB@kao.com

KAO GERMANY GMBH
D-64308 DARMSTADT
KaoGermanySafetyService@kao.com

Ingrediënten arrow-right
Ingrediënten
Alcohol Denat., Water/aqua/eau, Fragrance/parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol.

Reviews

arrow-right
Reviews
 (wordt niet gepubliceerd)
star star star star star

Er zijn nog geen reviews voor dit product. We horen graag jouw ervaring! Schrijf een review en help andere klanten met hun keuze.